http://studio-monroe.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.slide1gk-is-92.jpglink
http://studio-monroe.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.slide2gk-is-92.jpglink
http://studio-monroe.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.slide3gk-is-92.jpglink
«
»

LASER IPL

 

Cerri  Lightwave Advance

 

Innowacyjne urządzenie wykorzystujące technologię IPL.

Urządzenie najnowszej generacji wykorzystujące technologię IPL (światła pulsacyjnego). Jest wynikiem długoletnich badań firmy Cerri, których celem było opracowanie metody skutecznej i zapewniającej ochronę skóry. Lightwave umożliwia przeprowadzenie komfortowych, bezpiecznych i nieinwazyjnych zabiegów bez ryzyka poparzenia skóry. Obszar oddziaływania głowicy na skórę ok. 10 cm 2 pozwala na wykonanie zabiegów szybciej i sprawniej. Zastosowanie innowacyjnej technologii i specjalnego filtra daje możliwość wykonania różnych zabiegów bez konieczności zakupu dodatkowych lamp. Metoda jest łatwa w zastosowaniu, bezbolesna i nie wymagająca stosowania preparatów chłodzących.

 

 

11.Cerri - Lightwave Advance

 

Zabiegi / działanie:

  • Fotoodmładzanie:

Polega na delikatnej biostymulacji tkanek, działa rewitalizująco, tonizująco, stymuluje włókna kolagenu i elastyny. Prowadzi do wygładzenia, ujędrnienia skóry i poprawy jej wyglądu. Przywraca cerze zdrowy koloryt oraz rozjaśnia przebarwienia. Skóra staje się elastyczna, zmarszczki ulegają spłyceniu. Zabiegi odmładzające IPL polecane są również na dłonie, mogą być stosowane u osób starszych oraz młodych w celach profilaktycznych.

  • likwidacja rumienia

Zmniejszanie, wyrównanie kolorytu, obkurczenie naczyń krwionośnych.

  • likwidacja/obkurczanie naczynek krwionośnych
  • usuwanie przebarwień

Poprawa kolorytu i rozjaśnienie skóry.

  • leczenie trądziku

Regeneracja skóry, stymulacja odnowy komórkowej. Stymulacja włókien kolagenu i elastyny, wpływa na wygładzenie skóry.

 

 

 

Jak można wyjaśnić pojawiające sie opinie, że zabiegi laserami IPL nie działają?

Coraz częściej spotyka się opinie, że zabiegi wykonywane laserami IPL nie działają właściwie czyli po prostu, mówi się, że za pomocą IPL nie udaje np. się skutecznie usunąć niechcianego owłosienia. Zgadzamy się, w określonych przypadkach usuwanie owłosienia laserami IPL nie działa i zaraz powiemy dlaczego. Niestety do tej negatywnej opinii przyczyniły się niesolidne salony kosmetyczne, które ponad jakość wykonania zabiegu przedkładają ilość, a powinno być odwrotnie. Jakie więc są przyczyny utrwalania sie mitu, że zabiegi depilacji z wykorzystaniem urządzeń IPL nie są skuteczne i niechciane włosy ponownie odrastają?

Pierwszy powód, który utrwala mit nieskuteczności IPL jest prozaiczny, mianowicie zabiegi epilacji mogą być wykonywane niesprawnym urządzeniem.

Należy również wspomnieć, że na koszty zabiegu IPL składają się nie tylko koszty użytkowania maszyny i lampy IPL lecz również takie "drobnostki" jak koszty wynajmu lokalu, koszty bielizny jednorazowej, koszty kosmetyków, koszty zatrudnienia, wyposażenia dodatkowego i wiele innych. Nasze pytanie więc brzmi, jak w takim razie salon kosmetyczny ma oferować odpowiednio działający sprzęt i usługi uzupełniające obsługę klienta w niskiej cenie? Raczej nie jest to możliwe.

Zanim więc całkowicie zrezygnujecie Państwo z epilacji IPL warto zasięgnąć opinii o technikach wykonywania zabiegów oraz o samych laserach służących w danym salonie kosmetycznym do wykonywania zabiegów epilacji.

W naszym salonie wykonujemy zabiegi nowoczesną maszyną Cerri Lightwave Advance IPL- zabiegi są skuteczne i komfortowe. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także inne zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne a wszystkie są wykonywane przez doświadczony i miły personel.

Sekretem metody IPL firmy Cerri jest zastosowanie specjalnych filtrów, które umożliwiły zmniejszenie mocy, zapewniając ochronę skórze, przy jednoczesnym uzyskaniu lepszych rezultatów. Światło jest emitowane w zakresie fali 520 do 980nm.

 

 

 

Studio Kosmetyki
MONROE
Alicja Dobrowolska
ul. Rynek 10
38-600 Lesko

nad bankiem BGŻ

 tel. 504 863 664

czynne:

pon / śr / czw: 9-17

wt / pt: 9-18

sobota: 9-13

 

jak dojechac

Facebook Slider