http://studio-monroe.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.slide1gk-is-92.jpglink
http://studio-monroe.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.slide2gk-is-92.jpglink
http://studio-monroe.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/slide.slide3gk-is-92.jpglink
«
»

korekta, uzupełnienie, odnowa

Korekta - korektę wykonujemy w pespektywie wielkiego wyjścia, wyjazdu, kiedy nie ma jeszcze potrzeby wykonywania uzupełnienia lub odnowy, gdy od czasu poprzedniej wizyty upłynęło nie więcej niż 2 tygodnie. Paznokcie trzeba jedynie odświeżyć, dokonać małej korekty. Korekta jest szczególnie przydatna w przypadku frencha, kiedy to na lini uśmiechu zaczyna delikatnie prześwitywać naturalny paznokieć. Można wtedy przykleić w tym miejscu cyrkonie lub stworzyć wzorek. Następstwem korekty jest uzupełnienie.

 

Uzupełnienie - wykonujemy je zazwyczaj po upływie 3-4 tygodni, w zależności od potrzeb. Polega ono na uzupełnieniu odrostu w okolicy wałów paznokciowych, skróceniu paznokci, usunięciu oko 30% masy, nadbudowaniu paznokcia oraz ewentualnie zmiany zdobień.

 

Odnowa - podobnie jak uzupełnienie wykonujemy ją w zależności od potrzeb, po ok 4 tygodniach. Paznokcie tworzymy praktycznie od podstaw. Ściągamy ok 80% masy, usuwamy ewentualne powietrze spod masy, tworzymy na nowo paznokieć wraz ze zdobieniem lub frenchem.

Studio Kosmetyki
MONROE
Alicja Dobrowolska
ul. Rynek 10
38-600 Lesko

nad bankiem BGŻ

 tel. 504 863 664

czynne:

pon / śr / czw: 9-17

wt / pt: 9-18

sobota: 9-13

 

jak dojechac

Facebook Slider